אודות


משרד עו"ד שמש - פאוקר הינו משרד בוטיק העוסק בדין האזרחי לרבות דיני משפחה וירושה על היבטיו השונים: סכסוכים בין בני זוג וחשיבה יצירתית לפתרונות מעשיים תוך כדי הקפדה על טובת הילדים ושמירה על כבוד הדדי בין הצדדים. ניסיון רב בליטיגציה בערכאות השונות: לרבות בבתי המשפט השונים, בתי הדין והוצאה לפועל.


תחומי עיסוק המשרד: דיני משפחה וירושה, הליכי גירושין, משמורת והסדרי ראיה, מזונות, פירוק שיתוף ואיזון משאבים, ידועים בציבור, הסכמי ממון, צוואות, גישור במשפחה, עסקאות מכר במקרקעין, מיסוי מקרקעין ותחשיבי מס שבח מורכבים, גישור בסכסוכים עסקיים, הסכם מייסדים, פתיחת חברות, דיני מיסים לרבות מיסוי – פלילי, עבודה מול פקידי השןמה במס הכנסה ומע"מ.

הדגש במשרד עו"ד שמש-פאוקר מתבסס על ניסיון רב שנים בתחום הכלכלה והחשבונאות של עו"ד גלית שמש – פאוקר המובילה את המשרד, וניסיון רב בתחום הגישור וסיום סכסוכים בדרכי שלום ונועם .

השילוב של ניסיון וידע בתחום הכלכלי (חשבונאי) מזה כ-20 שנה של עו"ד גלית שמש-פאוקר ויישומם בעולם המשפט לרבות בהסכמים, חישובי מס, והליכים בדיני המשפחה, מאפשר למשרד להגיע לפתרונות יצירתיים ומקצועיים, הכוללים פתרון כלכלי למשפחה, לרבות הטיפול במקרקעין, הסכם בין בני הזוג וראייה כלכלית נכונה ומקצועית להמשך דרכם ופתרונות כלכליים נכונים לעסקים או אנשים פרטיים אשר נקלעו למשבר כלכלי והגיעו להליכים משפטיים.

משרד שמש – פאוקר ושות' התווה וסלל דרך בעולם דיני המשפחה והמעמד האישי בישראל במקצועיות בלתי מתפשרת, תוך חתירה לגיבוש הסכמות על פי צרכי הלקוח. בין היתר, המשרד אחראי לפסקי דין והלכות תקדימיות אשר השפיעו רבות על תחום דיני המשפחה ודיני הירושה.

משרד שמש-פאוקר ושות' מעניק ייצוג משפטי מיומן לכלל לקוחותיו - גדולים כקטנים – ביניהם שופטים, עורכי דין, אישי ציבור, רופאים, מנהלי מחלקות, בעלי חברות הזנק, אנשי טלוויזיה ועוד. הטיפול המסור לו זוכים לקוחות המשרד כולל את ליוויו של עוה"ד גלית שמש-פאוקר- מתחילתו ועד סיומו המוצלח של כל תיק, בין אם בהסכם פשרה ובין אם בפסק דין, צוות עורכי הדין במשרדנו העובד לצד עוה"ד שמש-פאוקר מספקים רשת של פתרונות ואפשרויות נרחבות להשאת הישגים ולמציאת דרכים ראויות לפתרון כל משבר.


מייסדת המשרד עו"ד גלית שמש פאוקר:
עו"ד גלית שמש פאוקר, מומחית בדיני משפחה ובעלת ניסיון של כ-20 שנה בעולם הכלכלה והחשבונאות וביכולת ניהול משא ומתן מורכב וליטיגציה בערכאות השונות. עצמאית משנת 2014 בכל התחומים שלעיל.

התמחות במשרד ירון- אלדר, פלר שורץ, משרד בוטיק מוביל בתחום המיסים בתל אביב
שם עסקה בתחום המיסוי, מיסוי פלילי, עבירות צווארון לבן, חוזים, מקרקעין ודיני עבודה.

תעודות והסמכות:

 • בוגרת תואר I בכלכלה וחשבונאות בהצטיינות יתרה משנת 1997
 • בוגרת תואר II במנהל עסקים בהצטיינות בתחום מימון משנת 2000
 • בוגרת תואר LLB במשפטים בהצטיינות משנת 2013
 • בעלת רשיון וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2014


תפקידים נוספים שעו"ד גלית שמש פאוקר לקחה / לוקחת בהם חלק:

 • יו"ר עמותת קרן לחיים לילדים ונוער בסיכון מזה כ-19 שנה
 • יו"ר ועד ההורים של כל תיכון ליאו בק – חיפה
 • חברת דירקטוריונים של חברות ציבוריות וחברת וועד מנהל בעמותות ציבוריות.
 • יועצת כלכלית בתחום מערכות ERP - Finance
 • כלכלנית בכירה בחברת GE - Medical System
 • חשבת בחברתDSP-Group
 • כלכלנית בכירה בחברת רפא"ל

משרד עו"ד גלית שמש פאוקר חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.

אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.


פרטי יצירת קשר עם גלית:
נייד: 054-2281118
טלפון: 072-2143519
פקס: 072-2146068
דוא”ל: gs.office7@gmail.com
כתובת המשרד:המגינים 64 חיפה ו דרך מנחם בגין 7 תל אביב

 

לפרטים נוספים יש למלא:פתור את התרגיל - שלוש ועוד חמש שווה ל:
(הזן ספרות בלבד)אתר נגיש