עו"ד שמש - פאוקר


משרד עורכי הדין, גלית שמש פאוקר ושות' הינו משרד בוטיק המוכר מזה שנים רבות כאחד מהמשרדים המובילים בדיני המשפחה והמעמד האישי במדינת ישראל, בהובלת עורכת הדין גלית שמש פאוקר וצוות של מספר עו"ד נוספים במשרדה .

משרדנו עוסק בין היתר בסכסוכים בין בני זוג וחשיבה יצירתית לפתרונות מעשיים תוך כדי הקפדה על טובת הילדים ושמירה על כבוד הדדי בין הצדדים. ניסיון רב בליטיגציה בערכאות השונות: לרבות בבתי המשפט השונים, בתי הדין והוצאה לפועל.

הכרתו של המשרד כמוביל בתחום דיני המשפחה הם פרי עמלה הקשה וייצוג משפטי, מקצועי וללא פשרה, תוך הכרת הלקוח, צרכיו והמערכת המשפטית והפסיקה מנגד של עו"ד גלית שמש פאוקר וצוות משרדה, אשר עובדים ימים כלילות להצלחה.
משרדה של עו"ד שמש פאוקר אחראי לעשרות פסיקות תקדימיות בתחום דיני המשפחה כגון: מזונות, זמני שהות, הורות משותפת, חלוקת רכוש, כתובה לנשים, ביטול צווי עיכוב יציאה מן הארץ לגברים בגין תלונות שווא והחלטות נוספות חריגות כנגד כל הסיכויים.
משרדים רבים והן בתי המשפט, עשו שימוש בהחלטות שפורסמו והושגו על ידי משרדנו.
משרדנו מעניק ייצוג שווה ומקצועי לכלל לקוחותינו, ביניהם: אנשי הייטק, שופטים, עורכי דין, רופאים, אנשי ציבור, מנהלי מחלקות, אנשי צבא ועוד.

הטיפול בכל תיק הוא אישי, על ידי עו"ד גלית שמש פאוקר בעצמה, ייצוג וליטיגציה בבית המשפט על ידי עו"ד שמש פאוקר, ליווי ויחס אישי על ידי כל צוות המשרד גם יחד.
הליווי הוא מתחילת התיק ועד לסיומו בהצלחה בבית המשפט או בהסכם פשרה/גישור.
השכלתה הכלכלית/חשבונאית של עו"ד גלית שמש פאוקר ( תואר ראשון ושני בכלכלה/חשבונאות) בנוסף לתואר שלישי במשפטים והיותה עו"ד , מאפשר לה לתת מענה נרחב לבעיות כלכליות ומשפטיות הנוצרות במשבר גירושין כגון: חלוקת רכוש, מכירת הדירה, פירוק שיתוף כלכלי/ עסקי.
הלקוח במקרה זה מקבל מענה נרחב לכלל המשבר המשפחתי תחת מטריה אחת של משרדנו המומחה בדיני משפחה עם השכלה כלכלית/ חשבונאית בנוסף.


תחומי ענייןאתר נגיש